تراکم کلمه کلیدی

  Monday، ۱۰ Aazar ۱۳۹۹

  تراکم کلمات کلیدی چیست؟

  تراکم کلمه کلیدی نشانگر میزان استفاده یک کلمه کلیدی در متن است.

  این به صورت درصد بیان می شود و بر اساس تعداد کلمات ، تعداد تکرار کلمات کلیدی و تعداد کلمات در عبارت کلمات کلیدی محاسبه می شود.

  اکثر کارشناسان سئو موافقند که تراکم کلمات کلیدی مفهومی کاملاً ارزشمند است که هرگز معنای عمیق تری در سئو نداشته است.

  آیا لازم است به تراکم کلمات کلیدی اهمیت دهید؟

  علی رغم این واقعیت که تراکم کلمات کلیدی هرگز به عنوان یک عامل مهم رتبه بندی مشخص نشده است ، شما هنوز هم افرادی (به ویژه در انجمن ها و صفحات فیس بوک) را پیدا خواهید کرد که تراکم ایده آل کلمات کلیدی را در نظر می گیرند.

  اعدادی که مشاهده خواهید کرد معمولاً بین 2 تا 5 درصد متفاوت است.

  پاسخ این سئوال بسیار ساده است - تراکم کلمات کلیدی ایده آل وجود ندارد.

  واقعیت این است که تلاش برای استفاده مصنوعی از یک کلمه کلیدی فقط برای رسیدن به یک تراکم کلمه کلیدی خاص معمولاً بیشتر از منفعت ضرر دارد.

  چرا؟ از آنجا که این روش نوشتن محتوا نیست و این خطر وجود دارد که به دلیل پر کردن کلمات کلیدی مجازات شوید ، حتی اگر حتی خودتان هم متوجه آن نباشید.

  بنابراین برای پاسخ به این سوال که آیا تراکم کلمه کلیدی باید در نظر گرفته شود: بله ، می توانید آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید در استفاده از کلمه کلیدی زیاده روی نکرده اید یا اینکه از کلمه کلیدی خود مطمئن شوید که می خواهید آن را هدف قرار دهید حداقل چند بار در متن ذکر شده است.

  "خوشحال می شوم اگر مردم بتوانند وسواس در مورد تراکم کلمات کلیدی را متوقف کنند. متفاوت خواهد بود. این بسته به منطقه متفاوت خواهد بود ، بسته به رتبه بندی سایت های دیگر متفاوت خواهد بود ... این یک قانون سخت و سریع نیست. "

  اگر مطمئن نیستید که متن بیش از حد بهینه شده است - او یک ترفند ساده را نیز توصیه می کند - آن را با صدای بلند بخوانید و متوجه شوید چیزی به نظر مصنوعی یا اجباری است.