پر کردن کلمات کلیدی

  Monday، ۱۰ Aazar ۱۳۹۹

  پر کردن کلمات کلیدی چیست؟

  Keyword stuffing یک تکنیک SEO کلاه سیاه است که شامل پر کردن محتوای وب سایت با کلمات کلیدی به روشی غیر طبیعی برای کسب رتبه بهتر است.

  در گذشته ، رتبه بندی یک وب سایت بسیار آسان تر از بازار اشباع شده امروز بود. گاهی اوقات تنها کاری که شما باید انجام دهید بازدید از Google Planner است ، مشاهده کلمات کلیدی با بیشترین حجم جستجو و استفاده از آنها در محتوای وب سایت خود - هرچه بیشتر ، بهتر.

  پر کردن کلمات کلیدی راهی آسان برای فریب خزنده های موتور جستجو برای این تصور بود که وب سایت شما بهترین پاسخ برای یک عبارت جستجوی خاص است - هرچه تعداد کلمات کلیدی در متن شما بیشتر باشد ، وب سایت از اهمیت بیشتری برخوردار است ، درست است؟

  امروزه ، پر کردن کلمات کلیدی دیگر کار نمی کند و اگر از کلمات کلیدی به طور غیر طبیعی استفاده شود ، حتی می تواند باعث از بین رفتن صفحه نتایج SERP شود.

  چگونه می توانم از پر کردن کلمات کلیدی جلوگیری کنم؟

  پر کردن کلمات کلیدی یک روش منسوخ شده در مورد SEO کلاه سیاه است و باید سعی کنید تحت هر شرایطی از آن جلوگیری کنید.

  Google در رهنمودهای کیفیت خود کاملاً واضح است:

  "پر کردن صفحات با کلمات کلیدی یا اعداد منجر به تجربه منفی کاربر می شود و می تواند به رتبه بندی سایت شما آسیب برساند.

  تمرکز خود را بر ایجاد محتوای مفید و غنی از اطلاعات بگذارید که از کلمات کلیدی به طور مناسب و متن استفاده می کند. "

  البته این بدان معنا نیست که برای اطمینان از روشن بودن موضوع نمی توانید کلمات کلیدی خود را در موقعیت های مناسب قرار دهید.

  اگر در حال نوشتن مقاله ای در مورد دستگاه های تصفیه هوا هستید ، طبیعی است که کلمه کلیدی در عنوان ، توضیحات موجود باشد و در متن نیز وجود داشته باشد.

  قانون کلی این است که متن را به صورت طبیعی بنویسید. تا زمانی که درمورد افرادی با قابلیت خواندن و تجربه کاربر خوب بنویسید ، دیگر نگران مجازات شدن برای پر کردن کلمات کلیدی نخواهید بود.