دموی آموزش لینک سازی طبیعی را در بالا مشاهده کردید که برای ادامه ویدیو میتوانید محصول را از انتهای صفحه خریداری کنید.

شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که برای وب سایتتان لینکسازی کرده اید و هزینه های بسیاری را نیز متقبل شده اید اما هیچ نتیجه ای نگرفته اید…

عدم موفقیت

ما در این پکیج به شما می آموزیم که چگونه لینک سازی کنید تا نهایت تاثیر را بر روی رتبه بندی وب سایتتان مشاهده کنید.

تاثیر بک لینک در کیفیت ورودی

شاید با خود بگویید طبیعی بودن لینکسازی یعنی چه؟! با توجه به اینکه گوگل هر روز بیشتر از دیروز هوشمندی خود را افزایش میدهد و لینک های مواردی هستند که هیچگاه نمیتوان آنها را انکار کرد ، تصمیم گرفته است تشخیص دهد کدام سایت ها خودشان لینک سازی میکنند و برای کدام سایت ها کاربران لینک های طبیعی میدهند.

تکنیک های لینکسازی طبیعی

تکنیک های لینکسازی طبیعی

یکی از مواردی که تشخیص میدهد این کار چگونه انجام شده است به شرح زیر میباشد:

عموماً افراد در لینک سازی بر روی کلمات کلیدی اصلی تمرکز میکنند و یا اینکه از هم معنی ها و یا حتی کلمه کلیدی + برند را لینک میکنند ، اما آیا این کاری طبیعی است؟!!!

اگر قبول کنیم که گوگل با سابقه بیش از 20 سال باز هم نمیتواند لینک سازی طبیعی را تشخیص دهد سخت در اشتباهیم! امروز با استفاده از هوش مصنوعی این کار برای گوگل کاملاً آسان و بی دردسر است تا بتواند به راحتی درک کند کدام سایت طبیعی کار کرده است و کدام یک غیر طبیعی…

رفتار کاربر یکی از عوامل تاثیر گذار در این موضوع میباشد. فرض کنید یک سایت دارید و تمامی کاربران ورودی شما بعد از وارد شدن به صفحه هدف نهایتاً 20 ثانیه بعد از صفحه شما خارج میشوند آیا این طبیعی است که سایت های دیگر در مورد شما صحبت کنند و به شما لینک بدهند؟ به سایتی که حتی کاربران راضی ندارد؟!! امکان ندارد پس یکی از عوامل که قبل از لینکسازی باید به آن توجه کنید این است که اول یک صفحه عالی داشته باشد که کاربران پس از ورود حداقل 1 دقیقه در آن صفحه حضور دارند و یا اینکه یک ویدیو جذاب در آن صفحه قرار داده اید که کاربران تا 1 دقیقه مشغول تماشای این ویدیو هستند ، در این حالت شما میدانید که کاربران راضی دارید و گوگل نیز هم اکنون میداند که صفحه شما یک صفحه بی خود نیست! پس در این حالت لینک گرفتن شما یک عمر طبیعی میباشد.

موردی که در بالا به آن اشاره شد فقط یکی از موارد طبیعی بودن لینک سازی بود ، در این پکیج آموزشی کارسازترین موارد برای طبیعی بودن وب سایت ها را توضیح داده ایم تا شما عزیزان بتوانید یک وب سایت عالی با رشد ایده آل را تجربه کنید.

 

مدرس : ناصر رسولی

نام آموزش : فاکتورهای طبیعی سازی لینک بیلدینگ

قیمت : 300.000 تومان

خرید